Program

Program Player Development League:

a) Rozřazovací trénink – poznání hráčů

Rozřazovací trénink slouží především k seznámení s hráči a jejich aktuální výkonností, tak abychom mohli sestavit co nevyrovnanější týmy a vytvořili tak maximální podmínky, které povedou ke zlepšení všech zúčastněných. Jedná se o trénink rozdělený na dvě části. V první se trénuje skupinově, ve druhé potom formou hry. Trénink proběhne před začátkem hlavní soutěže Player Development League.

b) Draft

Poslední událostí před vytouženým začátkem jedinečných střetnutí je draft. Draft proběhne v každé divizi (městě) zvlášť. Hráči mají povinné společenské oblečení. Jeden po druhém potom budou vyvolávání na pódium, kde jim bude slavnostně předán dres klubu NHL, ve kterém budou po dobu soutěže působit. Následovat bude také nezbytné focení pro oficiální stránky PDL.

c) Hlavní soutěž

Player Development League 2016 je sestavena z celkem 6 divizí (měst). V každé divizi budou působit čtyři týmy, které proti sobě sehrají v základní části 2 zápasy systémem každý s každým, to znamená celkem 6 zápasů pro každé mužstvo (2 zápasy každý víkend). Poté bude následovat play-off v každé divizi, kdy 1. tým po základní částí narazí na 4. tým a v pořadí 2. tým na mužstvo, které skončí v tabulce třetí. Následuje finále a boj o 3. divizní místo.

d) Finálový turnaj

Na finálovém turnaji se představí všichni vítězové jednotlivých divizí v boji o nejcennější trofej v ledním hokeji – Stanley Cup.

e) Výměny hráčů/ rozhovory/ statistiky

Hráči si během jednoho měsíce vyzkoušejí život profesionálního hokejisty se vším všudy. Během průběhu ligy mohou nastat výměny hráčů do jiného klubu, které budou medializované stejně jako tomu je ve skutečnosti. Hráči budou povinni rozdávat pozápasové rozhovory. Během celé soutěže budou na oficiálních stránkách aktualizovány statistiky všech hráčů a samozřejmě i tabulky jednotlivých divizí. Zkrátka profesionální hokej se vším všudy.

PŘEJEME HODNĚ ZÁBAVY!

Print Friendly