Filosofie projektu PDL

V následujících slovech se budeme snažit vysvětlit hlavní myšlenku celého projektu. Především je třeba zmínit, že Player Development League má daleko hlubší podtext, než jen odehrát hokejová utkání. Cílem jsou jednak nezapomenutelné zážitky při cestě za jednou z nejslavnějších trofejí hokejového světa, ale také především ukázat mladým hráčům cestu, jak dosáhnout velkých úspěchů, při níž dokážou při hře vyvinout maximální úsilí, ale zároveň se hrou a veškerým děním bavit. Atmosféra a přístup všech, kteří se podílí na Player Development League 2016, Vás naprosto strhne.

To, že celá soutěž bude napodobovat prostředí  profesionálního hokeje, bude silně motivační pro každého jedince. Navíc týmy budou poskládané maximálně ze 13 hráčů do pole a jedním brankářem s jasným pravidlem, že všichni hráči odehrají přibližně stejný čas a to za jakéhokoliv stavu, tím zajistíme, že hráči budou muset v týmu spolupracovat a každý mladý hokejista bude mít stejnou stěžejní roli v týmu jako všichni ostatní.

Jsme přesvědčeni, že účast v Player Development League výrazně pozitivně ovlivní budoucí přístup k lednímu hokeji všech zúčastněných a to nejen hráčů, ale i rodičů.

Poznejte i Vy motivační sílu této výjimečné události!

Print Friendly