Partneři PDL 2016

bauer
Výrobce špičkové hokejové výstroje pro hráče ledního a in-line hokeje, brankáře a rozhodčí – to je BAUER. Partner PDL 2016. Firma Bauer patří mezi nejvýznamnější světové výrobce a dodavatele hokejového zboží. Společnost byla založena v Ontariu v roce 1927, firma Bauer vyvinula první brusli – ocelový nůž vlastnoručně přibitý na spodní část boty. Tento vynález navždy změnil styl hry. Od té doby Bauer pokračuje ve výrobě inovativních produktů v odvětví.


UNDER ARMOUR je americká společnost vyrábějící funkční sportovní oblečení, obuv a sportovní potřeby.
❝Děláme všechny sportovce lepšími díky naší vášni, designu a neúnavnému úsilí inovovat.❞


Hokejový svět se každým dnem neuvěřitelně posouvá. My jsme se však rozhodli, že tempo vývoje daleko překročíme a vytvoříme program, který daleko překračuje hranice současného tréninkového procesu. Startujeme revoluci v tréninkovém systému, díky kterému se budete moci rozvíjet v pohodlí Vašeho domova. Dojde totiž k propojení Programu The Brain game ve speciální verzi s PC.
“ Buďte součástí historického milníku v rozvoji mladého hokejisty „

fanda nhl
Fanda-NHL.cz, největší fanshop NHL ve střední Evropě. V nabídce FANDA NHL naleznete různé produkty NHL s logy jednotlivých týmů – trička, trička hráčů, originální dresy, mikiny, bundy, kšiltovky, čepice, figurky McFarlane, Wincraft, Retro, suvenýry týmů NHL, Stanley Cup, a mnoho dalšího zboží.

mpa
Společnost MPA je předním domácím dodavatelem špičkových olejů a maziv. MPA je autorizovaným distributorem francouzského koncernu TOTAL/ELF,  zároveň je také výhradním dovozcem německé značky MANNOL na český trh.

Pro Hockey
Pro Hockey – největší evropský časopis o NHL.

CS Hockey
CS Hockey je nezávislý webový magazín věnovaný mládežnickému hokeji. Přináší zajímavé novinky a informace ze světa mládežnického hokeje členěné do rubrik podle tématu (trénink, psychologie sportu, studium a sport, sportovní výživa apod.) či formy (zprávy, reportáže, návody, odborné články, názory apod.).

hokej karty
www.hokej-karty.cz je e-shop s TOP nabídkou hokejových karet – Patch karty, Jersey karty, Insert karty. Karty NHL, KHL, karty evropských lig, příslušenství.

HFL_200x200

HFL TRAINING CENTER je sportovní centrum zaměřené na výuku herních dovedností. Skatemill, Ice Rink, Gym Zone.

Print Friendly