Jak parkovat na Spartě?

Rodiče borců z Holešovic už jsou zvyklí na tu pravou pražskou solidaritu profesionálního sportu s mládežnickým a tak vědí, kde se dá zaparkovat, aniž by je trénink vyšel na stovku a zápas na nejméně 140 kaček. Zejména maminky těch nejmenších hokejistů pak tento promládežnický přístup kvitují jako skvělou pravidelnou fitness průpravu na udržení figury s využitím pohyblivé zátěže v podobě hokejového báglu.

Nicméně neznalí mimopražští hokejoví rodiče natěšení na bitvu se slavným S často zoufale pátrají kde rozumně zaparkovat, aniž by je odložení vozidla nepřišlo na částku odpovídající kvalitnímu obědu pro malého hladového plejera, nových stulpen nebo třeba měsíčního broušení bruslí.

V rámci podpory mládežnického hokeje tak přikládám grafický návod, jak na Spartě zaparkovat a ušetřit slušné peníze třeba na hokejové vybavení.

Parkovani

2 Responses

  1. cshockey napsal:

    Diky Honzo, teprve se učím orientovat. Tu dřívější dvacku za hodinu jsem byl ochoten platit, i tak nás to vyšlo za dvě děti a dva doprovody ke třem tisícovkám měsíčně. Nové letošní rodičovské sazby tak nějak z principu platit odmítám.

  2. HonzA napsal:

    Musim te trochu poopravit. Dole, za viaduktem, to neni zdarma, ale pod hrozbou pokuty. Ve skutecnosti je tam taky zakaz a obcas tam policie dava listecky za sterac.
    A zapomnel jsi na dolni vjezd do arealu Vystaviste, tusim ze sazba je 30 Kc za hodinu a dojedes autem treba az pred malou halu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *