Přichází tréninková revoluce. Na vědomost se dává iTRENEO!

 

Řada trenérů i sportovců hledá na internetu inspiraci pro svůj trénink, stravu či rehabilitaci po zranění a videa známých sportovců či trenérů patří mezi nejsledovanější artikl sociálních sítí. Internet je doslova zaplavený tréninkovými videi a tak těžko dneska někdo vymyslí nějaký nový cvik, ALE … Ve všem je tak trošku bordel a trénovat jakkoliv koncepčně podle internetu je nadlidský úkol. Každý sportovec je individualita, každý má jiný individuální program (škola, sport, zábava) a také pořeby. Každý trenér má své tréninkové metody, styl jejich prezentace i časově omezené možnosti věnovat se svým svěřencům.

A proto přichází iTRENEO

Pro profi sportovce, talentovanou mládež, hobby sportovce a kohokoliv kdo má zájem starat se o svou kondici a zdraví

  • iTRENEO nabídne všem profi i hobby sportovcům nebo nadšencům možnost uspořádat si dokonale celou svoji sportovní přípravu a související aktivity a spolupracovat přitom s vybranými nejlepšími trenéry a dalšími odborníky.
  • V iTRENEO najdete skvělého pomocníka při tréninku, kompenzačním cvičení, rehabilitaci, fyzioterapii, mentální přípravě nebo sportovní výživě.
  • S iTRENEO můžete mít své trenéry a poradce k dispozici, ať jste kdekoliv na světě.
  • iTRENEO MOTIVUJE a vede k SAMOSTATNOSTI mladé sportovce od dětského věku. Už nebudete muset pobízet sportující ratolest k aktivitě a výmýšlet jí program. Nechte ji hrát si a pracovat na sobě s iTRENEO bez neustálého tlaku rodičovského dozoru. K tomu jí budete moct najmout trenéry a další odborníky podle libosti.

Pro trenéry představuje iTRENEO revoluční pracovní nástroj 

  • V iTRENEO si každý trenér může pohodlně a přehledně uspořádat své know how podle vlastní metodiky a díky skvělým funkcím si ušetřit spoustu práce se sestavováním a plánováním tréninků, nebo komunikací s klienty a svěřenci.
  • S iTRENEO má každý trenér dokonalý přehled o svých sportovním programu a aktivitách svých svěřenců, ať jsou kdekoliv na světě a může jim tak vhodně plánovat svou část jejich přípravy.
  • Díky iTRENEO mohou trenéři rozšířit své služby pro stávající klienty, nabídnout je i neomezenému počtu dalších a získat tím velmi zajímavé příjmy.
  • iTRENEO znamená pro trenéry výrazné navýšení kapacitních možností a geograficky neomezené působení.
  • V iTRENEO mohou trenéři nabídnout nejen cvičení a tréninkové plány, ale také videopřednášky či ebooky.

iTRENEO je velmi jednoduché a zvládne ho používat úplně každý. Stačí notebook a mobilní telefon.

Samotná aplikace iTRENEO je ZDARMA, veškeré vychytané funkce jako Kalendář, Knihovna cvičení, Tréninkové plány, Deník, Statistiky, Magazín, či E-learning jsou trvale k dispozici po bezplatné registraci a nakupujete si podle libosti jen obsah (najímáte trenéry, kupujete jejich know how, odborné materiály apod.).

Prostě iTRENEO toho umí strašně moc a bude se dále vyvíjet v jedinečný nástroj pro vrcholový i hobby sport nebo jen péči o vlastní kondici a zdraví.

Kdy bude iTRENEO k mání?

Tolik nástin jen několika vlastností a možností využití iTRENEO a tím skvělé zprávy prozatím končí.

Na iTRENEO si totiž prozatím ještě nemůžete sáhnout, probíhá poslední fáze jeho testování a představení veřejně dostupné verze očekávejte netrpělivě někdy v průběhu prázdnin.

Výzva šikovným trenérům a dalším odborníkům

Jedinečným však iTRENEO budou dělat nejen funkční vlastnosti aplikace, ale zejména skvělý obsah trenérů a dalších odborníků.

Proto bych nyní rád oslovil všechny šikovné trenéry, kouče všeho druhu, výživové poradce, fyzioterapeuty a další odborníky, kteří mají chuť vylepšit své služby pro stávající klientelu, uspořádat si vlastní know how a nabídnout je novým klientům bez geografického i kapacitního omezení, nechť se mi ozvou pro více informací na uvedené kontakty.

Výzva platí i pro ostatní. Znáte skvělého trenéra a chcete využívat jeho program v iTRENEO? Dejte mu o iTRENEO vědět!

jan.hes@prevent.cz nebo tel. 777 775 665

A abychom nemluvili pouze o paní Colombové, tak následují alespoň malé ukázky z testování iTRENEO. Věřím, že potenciál je z nich zřejmý na první pohled jak pro sportovce, tak pro trenéry.

Knihovna cviků (kondiční trenér)

Knihovna-Kuba

Knihovna cviků (hokejový trénink)

Knihovna-Hockey

Detail cviku – obrázek

Cvik - obrazek

Detail cviku – video

Cvik - video

Ukázka sestaveného tréninku

Trenink-Kuba

Ukázka tréninku na mobilu

Trenink-Kuba-mobil

Ukázka tréninku – tréninkový plán pro tisk

Trenink -Tisk

Detail cviku zobrazeného z tréninkového plánu

Trenink-Kuba-Detail

Detail cviku zobrazeného z tréninkového plánu v mobilu

Trenink-Kuba-MObil-Detail

Kalendář

Kalendar

Kalendář v mobilu

Kalendar - mobilni

Statistiky

Statistiky

Messenger pro komunikaci mezi trenérem a svěřencem

Messenger

E-learning  (videa, ebooky)

E-learning

Magazín

Magazin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *