Anatoliy Buliga Skating 1 Video

Ve světle čerstvého probuzení české skills mánie nějakých 9 let poté, co stvořitel nového českého skillsboha pan Ryžuk poprvé referoval ze své zámořské stáže o potřebě tréninku dovedností (VIZ TADY) a více než čtvrtstoletí poté, co spolu pan Ryžuk a pan Pacina vedou světově známou skills akademii na západě Čech (VIZ TADY), jíž prošli do letoška zcela bez povšimnutí snad všechny kapacity vedení českého hokeje vč. léta odpovědného šéftrenéra  (VIZ TADY), mám neskutečnou radost, že vám mohu přinést video, které považuju za top ukázku tréninku bruslařských skills, jaký se kdy v Čechách objevil.

Video je sice z roku 2015, kdy tady už dávno bez jakékoliv publicity a kladného zájmu (nepočítám ty klubové zákazy a bonzování dětí, které si dovolily poladit skills mimo své tabulkové majitele) probíhaly skills tréninky ve všech zákoutích české kotliny, ale je pořád naprosto aktuální.

Se souhlasem Sports Connect proto nabízím v iTRENEO první lekci bruslařské ekvilibristiky a hlavně skvělého, strukturovaného programu výuky bruslení jednoho z nejlepších demonstrátorů, které jsem kdy viděl, Anatoliy Buligy.

Můžete si tak vychutnat první lekci Anatoliy Buliga Skating Skills, která čítá neuvěřitelných 70 ukázek bruslařských cviků, logicky uspořádaných do postupné výuky a přirozeně, srozumitelně vysvětlených zásad efektivního bruslení.

Video nepochybně poslouží i zapáleným trenérům jako skvělá edukační pomůcka.

Video najdete zcela ZDARMA na: 

iTRENEO.cz

stačí si ZDARMA zaregistrovat účet – https://www.itreneo.cz/register/user

Pozor však, aplikace je ve vývoji a tak může mít drobné mouchy, hlášenu mám nefunkční registraci přes Facebook účet, tak zkuste Google účet nebo přímou registraci pomocí e-mailu.

Otevřete si menu Trenéři -> klikněte na program iTreneo Hockey a tlačítko Objednat. Je to ZDARMA, nebojte!

Video Anatoliy Buligy pak najdete v Knihovně, kde se k němu nejrychleji dostanete zakliknutím tagu Powerkating

Poděkování patří:


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *